Nike Stefan Janoski najlepsze na deskorolkę

Doświadczeni skaterzy doskonale wiedzą, że nawet najlepsza deskorolka okaże się mało warta, jeśli osoba jeżdżąca na niej, nie zadba o dobór właściwego obuwia. Wygodne sportowe buty mogą w ogromnym stopniu wpłynąć na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Nike jest niewątpliwym liderem wśród producentów obuwia sportowego, dlatego planując zakup nowych butów na deskorolkę warto w pierwszej kolejności poznać propozycje tej właśnie firmy. Z pewnością będzie to postępowanie najbardziej rozsądne. Zwłaszcza, że Nike stworzył liczne propozycje modeli, które są dedykowane bezpośrednio skateboarderom. Znakomicie sprawdzą się w trakcie wykonywania skomplikowanych trików oraz podczas szybkiej jazdy na płaskim terenie.

Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego modelu butów to warto, byśmy poznali podstawowe zasady, którymi należy kierować się podczas wyboru obuwia sportowego. Jednak pamiętajmy, by nigdy nie sugerować się nimi w sposób bezkrytyczny. Nie wszystkie powielane wśród fanów deskorolki opinie sprawdzą się w naszej sytuacji. Pamiętajmy, że dobór odpowiedniego sprzętu, butów i ubrań sportowych powinien być dokonany w sposób niezależny i dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Jazda na desce jest w końcu aktywnością na tyle różnorodną, że nie można spodziewać się istnienia butów lub jakichkolwiek innych elementów sportowego wyposażenia, które można by uznać za obiektywnie najlepsze i odpowiednie dla wszystkich skaterów.

Najogólniej rzecz ujmując dobre buty na deskę powinny być trwałe i wygodne. Jeśli dodatkowo jeszcze podoba nam się ich wygląd, to możemy śmiało uznać, że trafiliśmy na ideał. Jeżeli chodzi o design butów oraz ich atrakcyjność wizualną, to właściwie nie ma za bardzo o czym pisać. Każdy powinien kierować się wyłącznie własnym gustem. Na szczęście subkultura skaterów tworzona jest przez ludzi na tyle otwartych i rozsądnych, że nie wymyślili oni żadnych sztywnych zasad dotyczących własnego wyglądu. Każdy ubiera się w to co lubi, jak mu się podoba i jest wygodnie. To wyłącznie nasza prywatna sprawa, czy wybierzemy kultowe czarne buty Nike Stefan Janoski, albo wręcz przeciwnie śmigać na desce będziemy w jakichś kolorowych trampkach.

Wybierając buty na deskę należy zwracać największą uwagę na ich podeszwę. Powinna być płaska, gumowa, odpowiednio sztywna. Pamiętajmy, że jazda na deskorolce to sport, który naraża buty na wyjątkowo szybkie zużycie. Jedynie produkty o naprawdę wysokiej jakości sprawdzą się podczas intensywnych treningów w skate parku. Pamiętajmy więc, by zawsze kupować wyłącznie modele markowe, które stworzone są z myślą o wykorzystywaniu ich w sposób maksymalny. Zakup butów, które jedynie wyglądam przypominają obuwie prawdziwych skaterów, a tak naprawdę są modelami casualowymi, to wyjątkowo zły pomysł. Niejednokrotnie okazuje się, że obuwie tego rodzaju nie przetrwa w zadowalającej formie nawet jednego treningu na desce.

Jeśli nie wiemy jak odróżnić prawdziwe buty na deskę od tych, które jedynie wyglądem je przypominają, to możemy odwiedzić profesjonalny skate shop (również online). Kupując buty w sklepie stworzonym specjalnie z myślą o fanach skateboardingu, możemy mieć pewność, że oferowane modele będą posiadały dobrą jakość i doskonale sprawdzą się podczas jazdy na desce.

Kosmossklep jako profesjonalny skate shop poleca swym klientom przede wszystkim buty Nike Stefan Janoski, ale także Nike SB Oneshot. Jednak, to te pierwsze noszą miano kultowego obuwia sportowego, które zainspirowane zostało legendarną postacią Stefana Janoskiego, światowej sławy skatera Nike Stefan Janoski to niezwykle urozmaicona seria butów, które uznawane są za idealne do jazy na desce. Stosowane są chętnie nie tylko przez osoby hobbystycznie związane ze skateboardingiem, ale również przez profesjonalistów. Mimo, że Janoski to buty wykonane z wyjątkowo trwałych i solidnych materiałów, to są również obuwiem bardzo lekkim i elastycznym. Ich niezbyt gruba podeszwa pozwala doskonale „czuć” deskę. Dodatkową zaletą butów Nike Stefan Janoski jest fakt, że obecnie dostępny jest naprawdę szeroki wybór modeli i wariantów kolorystycznych. Dzięki temu każdy fan deskorolki ma szansę zakupić buty, które nie tylko doskonale sprawdzą się podczas treningów w skate parku, ale będę również fajnie wyglądać.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *