Bluzy snowboardowe – nie tylko na stok

bluzy snowboardowe

Sezon na sporty zimowe wydaje się teraz wyjątkowo odległy, zwłaszcza w piękne, słoneczne dni. Narty, deski i akcesoria schowane w szafie czekają na swój czas. Za to spodnie i bluzy snowboardowe doskonale sprawdzą się w nowej, letniej roli.

Bluzy na snowboard to funkcjonalne bluzy techniczne. Cechuje je zwykle nieprzemakalność, luźny, wygodny krój oraz to, że są ciepłe i komfortowe. Dlatego są elementami garderoby chętnie wykorzystywanymi na wiele sposobów nie tylko zimą, zwłaszcza przez amatorów aktywnego spędzania czasu wolnego.

Bluzy snowboardowe latem sprawdzą się na przykład na biwaku. Nocowanie pod namiotem to gwarancja bliskiego obcowania z naturą, ale także ryzyko wielu nieprzewidywalnych okoliczności. Ulewne deszcze czy niska temperatura – te pogodowe wybryki nie będą problemem. Dzięki polarowej podszewce chłód nie będzie straszny, a szybkoschnący materiał sprawi, że nawet po solidnej ulewie bluza będzie szybko gotowa do ponownego użytku. Bluzy na snowboard z łatwością zmieszczą się w plecaku, a nawet bez pogodowych niespodzianek z pewnością je wykorzystasz – choćby podczas długich wieczorów przy ognisku.

 

bluzy snowboardowe damskie

 

Planujesz zdobywać górskie szczyty? Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie meteorologii, aby wiedzieć jak zmienna i kapryśna bywa pogoda w górach. Odpowiedni ekwipunek to podstawa. Mimo, że nie zabierasz ze sobą deski, dobrym pomysłem będzie zabranie bluzy na snowboard.

Ubranie, które zapewni ciepło i nie przemoknie, może okazać w takich okolicznościach

się bardzo praktyczne.

 

bluzy na snowboard męskie

 

Bluzy snowboardowe w sezonie letnim będą także użyteczne na amatorów sportów outdorowych. Mogę okazać się wartościowym zmiennikiem bluz polarowych, który dodatkowo zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i zagwarantuje odpowiednią temperaturę ciała w czasie wysiłku fizycznego.

Ostatnią opcją na wykorzystanie snowboardowego ekwipunku poza sezonem jest oczywiście noszenie bluz snowboardowych na co dzień. Odpowiedni model czy wzór bluzy technicznej z pewnością sprawdzi się w codziennych sportowych stylizacjach. Z takiego rozwiązania skorzystać mogą także najmłodsi, dla których wygoda jest najważniejszą cechą ubioru. Dobrym pomysłem jest zakup bluzy funkcyjnej latem, kiedy jej cena jest znacznie niższa, niż w sezonie wysokim. Szeroką ofertę znajdziesz na stronie sklepu Kosmos: www.kosmossklep.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *