Plecaki Burton zamiast torebek

plecaki Burton

Jeszcze całkiem niedawno plecaki przywodziły na myśl jedynie szkolną wyprawkę albo atrybut podróżnika. Moda jednak w końcu doceniła komfort ich noszenia połączony z nieograniczonymi możliwościami kreowania oryginalnych stylizacji. Plecaki zyskały rzeszę zwolenniczek i opanowały przestrzeń miejską.

Pierwszą i najważniejszą zaletą plecaka jest niewątpliwie jego wygoda. Przewaga na tej płaszczyźnie nad torebką jest chyba niepodważalna. Plecaki są bardziej pakowne, odciążają kręgosłup i nie zajmują rąk. Dodatkowo obecne modele plecaków z powodzeniem dopasowują się do różnych stylizacji, także semi-formal. Warto zdecydować się na zamianę torebki na plecak, choćby ze względu na zdrowie.

 

plecak burton

 

Codzienne stylizacje – jak wybrać do nich odpowiednie plecaki? Burton w swojej ofercie ma szereg pozycji, które spełnią doskonale tę funkcję. Do spodni, szortów, sukienek i spódnic, na wyjazd, spacer, do spodni, szortów, sukienek i spódnic, na wyjazd, spacer, do pracy, na wieczorne wyjście – prezentujemy plecaki Burton pasujące do różnych stylizacji i okazji.

Styl który powraca jak bumerang niemal każdego lata – marynarski. Plecak Burton doskonale wpasuje się w taką stylistykę. Modele, które wypadają najlepiej w takim outficie to modele z serii Burton Frontier. Charakterystyczne zapięcie na sznurek nadaje im lekkości i letniego looku. Model jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, różniących się także wzorami.

Podobny styl + większa pojemność, czyli idealna opcja na letnie wyjazdy i wycieczki to plecaki Burton Kettle Pack. To klasyczne modele, bardzo pojemne i wygodne, dostępne w wielu kolorach i wzorach. Letnim faworytem jest zdecydowanie model Kettle Pack Vintage Aloha. Przy wyborze letniego plecaka warto postawić na intensywny kolor lub ciekawy wzór. Printy kwiatowe i geometryczne wiodą prym w tym sezonie. Plecaki doskonale sprawdzą się nie tylko podczas wyjazdów, ale i na co dzień w przestrzeni miejskiej, zapewniając większy luz i swobodę, które latem są wyjątkowo pożądane.

Chcesz wiedzieć więcej o produktach Burtona, które można wykorzystać poza sezonem zimowym? http://blog-kosmos.blue2.pl/2017/05/16/lato-z-burtonem/

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *