Wyprzedaż desek snowboardowych marki Burton

deski snowboardowe burton wyprzedaż

Temperatura za oknem robi się coraz niższa, a dni powoli stają się krótsze. Niektórzy już tęsknią za latem i wakacjami, a inni wręcz przeciwnie – wprost nie mogą się doczekać, kiedy spadnie pierwszy śnieg. W tej drugiej grupie osób są zapewne wszyscy, którzy jeżdżą na snowboardzie. Zanim na dobre rozpocznie się sezon i na stokach zaroi się od amatorów białego szaleństwa, warto zrobić przegląd posiadanego sprzętu i zastanowić się nad zakupem nowej deski snowboardowej. W dzisiejszym wpisie prezentujemy modele marki Burton, które aktualnie dostępne są w ofercie naszego sklepu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Deska snowboardowa Burton Anti-Social

Burton Anti-Social to damska deska snowboardowa, która posiada bardzo lekką konstrukcję i charakteryzuje się oryginalnym designem. Kolorowe grafiki, które zostały stworzone przez znanego japońskiego shapera desek surfowych, Takuya „Tappy” Yoshikawa, przyciągają wzrok i sprawiają, że model bardzo ciekawie prezentuje się na stoku.

Dużym tej deski snowboardowej jest fakt, że może ona być wykorzystywana do splitboardingu. Można ją z łatwością podzielić na dwie narty, dzięki czemu możliwe jest łatwe podejście w kopnym śniegu pod górę. Tego typu rozwiązanie szczególnie polecamy osobom, które zamiast czekać w kolejce na wyciąg wolą wędrować własnymi ścieżkami, okrywając nietknięte górskie rejony.

Dużą zaletą modelu Anti-Social jest kierunkowo wyprofilowany camber, który zapewnia skuteczną wyporność nawet w bardzo głębokim śniegu. Z założonymi na ślizgi fokami bez problemu pokonamy każde przewyższenie. Deska ta została wyposażona w system The Channel™, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób zamontujemy i wyregulujemy ustawienie wiązań, a także drewniany, ekologiczny rdzeń FSC™ Certified Super Fly II™. Dzięki zastosowanej w laminacie, bazującej na bio składnikach żywicy Super SAP® efektywność i tym samym radość z jazdy na desce są jeszcze większe.

deski snowboardowe burton wyprzedaż

Deska Snowboardowa Burton Anti-Social (152) W16

Deska snowboardowa Burton LANDLORD (159) W17

Oryginalna deska snowboardowa Burton LANDLORD charakteryzuje się doskonałym zrównoważeniem symetrycznej konstrukcji typu twin z kierunkowym kształtem. Konstrukcja w tym modelu została oparta na Balanced Freeride Geometry, przesuniętym do tyłu profilu camber oraz bardziej centralnemu taliowaniu. Na krawędziach deska bardzo zwinnie i szybko wykonuje skręty, a na płaskim ślizgu pozwala uzyskać bardzo dobre czucie.

Dzięki profilowi rocker na przodzie oraz charakterystycznemu, zwężającemu się ku tyłowi kształtowi deski bardzo łatwo jest nią manewrować nawet w bardzo głębokim śniegu. Zastosowany w tym modelu rdzeń FSC™ Certified Dragonfly™ ze wzmocnieniem Carbon Highlights sprawia, że deska jest znacznie lżejsza od większości modeli, dzięki czemu szybko przechodzi z krawędzi na krawędź.

deski snowboardowe burton wyprzedaż

Deska Snowboardowa Burton LANDLORD (159) W17

Zaprezentowane deski snowboardowe to tylko jedne z wielu produktów marki Burton, na które aktualnie trwa wyprzedaż w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do odwiedzenia strony Kosmossklep.pl i zapoznania się z ofertą.


Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *